OCHUCENÝ KRATOM PURE GREEN VIŠEŇ

Kód: 9998
Akce
Neohodnoceno
49 Kč 490 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Ochucený kratom s příchutí VIŠNĚ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kratom  pure green s příchutí višně

Kratom nejvyšší možné kvality 100% PURE GREEN je základním druhem kratomu, ze kterého mícháme všechny ostatní druhy kratomů (Elephant, Maeng Da, …). Je % nejsilnější a nejlepší ze všech. Dodává maximální euforii, dobrou náladu, ulevuje od depresí a sociálních fobií. Tvoří jej pouze 100% čisté listy zeleného kratomu bez žilek a fermentace, které se zpracovávají na velice jemný prášek. Kratom 100% PURE GREEN roste v oblastech plných slunce s minimem dešťů – má velmi příjemnou chuť. Je 1× UV sterilizovaný v Indonésii.

 

ÚČINKY KRATOMU 100% PURE GREEN

5 – maximální účinky, 1 – minimální účinky

 • euforie a dobrá nálada: 5 
 • soustředění, chuť do práce a učení: 5
 • motivace do tréninku: 5
 • úleva od bolestí: 3
 • zlepšení spánku: 3
 • úleva od depresí a sociálních fobií: 5 

 

Složení: 100% mleté listy kratomu Pure Green, přírodní a přírodně identická aromata, erythritol

Balení: Kvalitní, znovu-uzavíratelný doypack obal pro delší trvanlivost produktu

Dostupné gramáže: 10g EKO, 20g EKO, 50g EKO, 100g EKO, 250g, 500g, 1000g

Země původu suroviny: IndonésieJE DŮLEŽITÉ SI UVĚDOMIT, že na každého z nás působí jednotlivé druhy kratomů trochu jinak – někoho více „nakopne” Pure Green, jiného zase Jongkong/někdo je více komunikativní po Elephantu, jiný po Bali. Proto je dobré všechny druhy zeleného kratomu vyzkoušet a najít si ten svůj TOP (liší se mírně v obsahu účinných látek, v chuti a v barvě).

 

Kratom prášek

Kratom prášek

 

CO TO JE KRATOM: prášek z listů tropického stromu, který dokáže zázraky 

Kratom je přírodní látkou s dlouholetou historií, velice širokým spektrem účinků (stimulační až euforické, nebo relaxační až tlumící) a zdravotních přínosů (pomáhá při akutních a chronických bolestech, depresích, stresu, nespavosti, vyčerpání, respiračních nemocech, závislostech ad.). Hlavními účinnými látkami kratomu jsou tzv. indolové alkaloidy, zejména mitragynin a 7-hydroxymitragynin.

 

Kratom pochází převážně z Indonésie, kdy se z tradičních kratomových stromů (Mitragyna speciosa) sbírají až 30 cm dlouhé a 20 cm široké listy s charakteristickými žilkami zelené, žluté, bílé nebo červené barvy. Tyto listy se následně myjí, suší (někdy fermentují) a melou na jemný prášek, kratom, který se následně užívá.

PROČ KRATOM OD NÁS: bez nadsázky patří mezi ty nejlepší v ČR

Tady je pět jednoznačných důvodů, proč tomu tak je:

 1. TOP DODAVATEL: Vybíráme a sponzorujeme vlastní ověřené farmáře, kteří nám garantují prémiovou kvalitu.

 

 1. ZAVEDENÝ SYSTÉM HACCP: Jako jedni z mála máme zavedenou potravinářskou výrobu s certifikací HACCP. Řídíme se tedy postupy vycházejícími z platných hygienických předpisů a správné výrobní praxe tak, abychom zabezpečili zdravotní nezávadnost finálního produktu = 100% čistotu kratomu. Jsme pravidelně kontrolování Krajskou hygienickou stanicí. Denně kontrolujeme a zapisujeme teploty, i vlhkost. Používáme pouze hygienické, nerezové instrumenty, všechny plochy denně čistíme BIO přípravky. Mimo jiné vlastníme také BIO certifikaci – minimálně 1x ročně máme extra kontrolu z kontrolní organizace BIOKONT (CZ-BIO-003). Toto je nejvyšší možná garance čistoty a nezávadnosti produktu.

 

 1. DVOJITÁ UV STERILIZACE: Kvůli ochraně proti virům, bakteriím (např. Salmonella) a mikroorganismům prochází každý náš kratom UV sterilizačním procesem ve sterilizační místnosti v Indonésii. Vybrané druhy kratomů (označené 2× UV) procházejí těsně před expedicí manuální sterilizací ve velmi tenké vrstvě po dobu 5 až 30 minut (podle vámi objednaného množství), a to přímo v naší výrobně v Opavě. Tuhle jistotu 100% čistoty žádný jiný e-shop nenabízí.

 

 

 

 1. TESTOVÁNO S PERFEKTNÍMI VÝSLEDKY:
  1. Výsledků testů na TĚŽKÉ KOVY ZDE – zjištěné hodnoty vyhovují maximálním limitům pro doplňky stravy dle nařízení Evropské komise (ES) č. 1881/06 (Hg = 0,1 mg/kg, Pb = 3,0 mg/kg, Cd = 1,0 mg/kg).
  2. Výsledky testů na MYKOTOXINY ZDE – vše v normách EU.
  3. Výsledky testu na PESTICIDY ZDE – úspěšně testováno na více jak 400 druhů reziduí pesticidů.
  4. Výsledky testů na MITRAGYNINE ZDE – obsah 1,00 % s rozšířenou nejistotou max 0,10 % je jedním z nejlepších výsledků v ČR. POZOR na fejkové testy z USA (např. od Murray Labs), kde obsah MTG klidně vychází v hodnotách až 2,2 %, což je nemožné.

 

 1. NANO KVALITA: Náš vysoce kvalitní kratom je rozmělněný na speciálním stroji na extra jemný nano-prášek. Výsledkem jsou žádné, byť sebemenší kousky listů či žilek kratomu ve vašem oblíbeném nápoji. Dokonalá instantní rozpustnost. Výroba tohoto kratomu trvá déle a je technologicky náročnější, ovšem výsledek opravdu stojí za to.

 

Kratom testy

Kratom testy

 

DRUHY KRATOMU: nejen barvy zásadně ovlivňují účinky kratomu

Je důležité zmínit, že kratom je pořád jenom kratom = ten stejný strom. Jeho účinky nejvíce ovlivňují způsob zpracování (výsledná barva kratomu GREEN, WHITE, RED, YELLOW, GOLD), lokalita pěstování a zpracování (např. GREEN BALI, RED JONGKONG), míchání jednotlivých druhů (např. GREEN ELEPHANT, GREEN MAENG DA) a samozřejmě také kvalita kratomu a jeho dávkování.

 

 • GREEN kratom: 100% čisté listy kratomu bez žilek. Účinek je povzbuzující, povznášející, motivující, při vysokých dávkách eutrofický (na párty), přináší pocit klidu a dlouhodobého soustředění (na učení a práci). Green kratom je nejsilnější.
 • WHITE kratom: Vychází ze zeleného kratomu, do kterého jsou přidány žilky z listů, a proto je jeho barva světlejší. Je ideální pro náročně pracující a sportovce, protože rychle a dlouhodobě zvyšuje koncentraci, motivaci do práce a výkon. Přináší mírně euforický a povznášející pocit.
 • RED kratom: Vychází ze zeleného kratomu, který je krátce fermentovaný. Mají ho rádi ti, kteří si chtějí dopřát relax, odpočinek nebo se potřebují jednoduše odreagovat. Zlepšuje také spánek a tlumí bolesti.
 • YELLOW kratom: Vychází ze zeleného kratomu, který je zpravidla déle fermentovaný než červený kratom. Jeho účinky jsou i podobné červenému kratomu – hodí se na relaxaci, zlepšení spánku a tlumení bolestí.
 • GOLD kratom: Vychází ze zeleného kratomu, který je dlouze fermentovaný (10 dní). Je vhodný pro začátečníky a má mírně sedativní účinek.

ZDRAVOTNÍ PŘÍNOSY KRATOMU: všestranný pomocník, který může obrovsky pomáhat po celý život

Těch benefitů kratomu je opravdu mnoho a mnoho! Ty hlavní oblasti jsou:

 • TLUMENÍ BOLESTÍ: A to nejen akutních, ale i dlouhodobých. Kratom pomáhá při bolesti zad, zubů, kloubů, hlavy, při menstruačních obtížích atd.
 • POMOC PŘI PSYCHICKÝCH PROBLÉMECH: Kratom do 10 minut ulevuje od stresu, přetížení a napětí. Často pomáhá vysadit celoživotně užívaná antidepresiva a další chemická léčiva. Dokážete také kvalitněji odpočívat, regenerovat, spát a více se radovat ze života – kratom zvyšuje energii a zlepšuje náladu.
 • ZVÝŠENÍ IMUNITY: Kratom zvyšuje celkovou obranyschopnost, výrazně snižuje riziko onemocnění běžnými respiračními obtížemi (chřipka, angína, zánět dutin), případně průběh onemocnění je mnohem mírnější. Pomáhá se zbavit chronické rýmy a účinně řeší střevní potíže (především průjem). Kratom je také silným antioxidantem s protizánětlivými účinky.
 • LÉČBA ZÁVISLOSTÍ: Kratom pomáhá vyřadit z vašich životů cigarety, alkohol, antidepresiva, léky (např. na spaní) a také těžké drogy (např. heroin a kokain).

Při DÁVKOVÁNÍ KRATOMU platí pravidlo: více se nerovná lépe

Dávkování kratomu je individuální! Začněte klidně pouze s 1 gramem a postupně navyšujte po 0,5 gramech. Při prvních zkušenostech postupujte opravdu od minimální dávky (často totiž bývá první zkušenost negativní, kdy může přijít nevolnost). Kupte si gramovou váhu s přesností na desetiny gramů a každou dávku si odvažte a zapište si její účinky – nejlépe tak vypozorujete ideální dávku. Zároveň kratom užívejte pouze v době potíží nebo když jej zrovna potřebujete (max 4× týdně). Jednou za čas vysaďte kratom úplně, ať se pročistíte, obnovíte toleranci (při dlouhodobém užívání vysokých dávek kratomu rapidně klesá jeho účinnost) a snížíte riziko vzniku závislosti. Doporučujeme nepřekračovat denní dávku 4 až 6 gramů max 4× týdně.

 

 • DÁVKA 1 AŽ 5 GRAMŮ: účinky jsou euforické, povzbuzuje do nejrůznějších činností, středně tlumí bolesti, uvolňuje, podporuje spánek a zlepšuje náladu
 • DÁVKA 5 AŽ 7 GRAMŮ: účinky sedativní a tlumící, vysoce tlumí bolest a podporuje spánek
 • DÁVKU NAD 7 GRAMŮ NEDOPORUČUJEME

PŘÍPRAVA KRATOMU: je to snadné jako facka

Ideálně použijte shaker. Dejte do něj max 250 ml čisté vody (případně džusu), přidejte kratom a přelévejte tam a zpátky po dobu cca 30 vteřin (neštěrkejte) – kratom se tak nejlépe rozmíchá a nenapění. Ideálně ho vypijte najednou a zapijte (chuť kratomu je hořká a výrazná). Někteří uživatelé konzumují kratom ve větším množství vody/džusu a popíjí ho během dne. Volba je čistě na vás.

JE KRATOM LEGÁLNÍ? Žádné obavy – v ČR je!

Ano, držení i obchodování s kratomem je v České republice zcela legální a v souladu s legislativou. Naopak v Polsku, Austrálii, Vietnamu, Malajsii nebo v pár státech v USA byste tvrdě narazili, protože kratom je tady zcela zakázán.

RAGE FITNESS KRATOM OPAVA: jeden z nejlepších v ČR

Složení: 100% mleté listy

Balení: Kvalitní, znovu-uzavíratelný doypack obal pro delší trvanlivost produktu

Dostupné gramáže: 10g EKO, 20g EKO, 50g EKO, 100g EKO, 250g, 500g, 1000g

Země původu: Indonésie

 

Kratom je dle současné legislativy prodáván pouze jako sběratelský předmět. Prodejce nenabádá k vnitřnímu užití.
According to current legislation, kratom is only sold as a collector’s item. The seller does not encourage internal use.

 

Pokud byste potřebovali jakkoliv poradit s výběrem, či měli zájem o velkoobchodní nabídku, kontaktujte nás. Jsme jedni z největších importérů v ČR, běžně máme až 5000kg čerstvého kratomu skladem.

 

© Upozornění: Kopírování textového a obrazového obsahu bez souhlasu majitelem je trestným činem dle zákona 121/2000 Sb. ad. zákonů s tímto souvisejících.

 

Výrobce:
RageFitness
Pekařská 67
746 01, Opava
IČ: 05374090
DIČ: CZ9004075817

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: