WILDKRAUT SNIFF - Energie z divokých alpských bylin

Kód: 1541
Novinka
Neohodnoceno
489 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Wildkraut energy sniff je unikátní směs obrovské síly vzácných bylin z celého světa, zpracovaná do podoby šňupacího prášku!

  • udrží tě vzhůru
  • účinkuje okamžitě
  • zvyšuje koncentraci a soustředění
  • na práci, na učení,na sport, párty i na kocovinu
  • zdravá alternativa energetických nápojů 
  • žádný tabák/nikotin
  • bez cukru a vegan!
  • laboratorně testováno
  • Vyrobeno v Rakousku, vytvořeno přírodou.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Rakete 1 HomeRychlý účinek

Existuje mnoho přípravků s energizujícím účinkem, ale žádný nepůsobí tak rychle jako Wildkraut. Po několika minutách vám dodá soustředění. Na rozdíl od kávy a energetických nápojů, které začnou působit až po 20 až 30 minutách, Wildkraut vám poskytne extra podporu právě tehdy, když ji potřebujete. 

Flaeschchen HomeVelká energie v malé lahvičce

Jedna lahvička Wildkraut obsahuje více než 20 porcí. Tím můžete nahradit mnoho energetických nápojů i káv, a vyhnout se spoustě plýtvání zdrojů. To potěší vaši peněženku i životní prostředí!

Aestchen 1 HomePřírodní síla

Důvěřujeme síle přírody více, než zkumavkám: Naše divoké byliny v sobě nesou skutečnou sílu alp v podobě kořene Všedobru horského, sílu listů moringy, rozchodnice a vodní máty a také přírodní kofein. Kofein pro Wildkraut energy sniff se získává ze zelených kávových zrn a mletých semen guarany.

Všedobr horský ( Peucedanum ostruthium)

Všedobr lze považovat za všestranný lék raného novověku. Bez ohledu na to, zda to byla horečka, vyčerpání, zánět nebo mor: lidé důvěřovali „léčivému kořeni Alp“.

Překvapí Vás i jeho detoxikační účinky, při kocovině po dlouhé noci plné zábavy.

Moringa

Moringa je jednou z moderních superpotravin. Je to nejvýživnější rostlina na světě. Obsahuje 2x více živin, vitamínů a minerálů, než u nás dobře známá Chlorella, Spirulina nebo zelený ječmen. Antioxidační účinky má silnější, než věhlasné Goji. Ale to není to, co nás zaujalo. Vybrali jsme si ji pro její naprosto lahodnou chuť! 

Rozchodnice růžová ( Rhodiola rosea)

Ne všechno, co se líbí mouchám, je na hovno :D Některé jejich laskominy jsou přímo geniální! Například rozchodnice je pro ně elixírem života. Pokud ho moucha okusuje, prodlouží si tak život až o 25 %! Rozchodnice má totiž protiúnavové vlastnosti - zvyšuje fyzickou i mentální výdrž.

Guarana

Guarana je nejsilnější přírodní zdroj kofeinu na světě. Dokonce i zrnka kávy blednou závistí!

Tryptofan

I když jste nikdy neslyšeli o tryptofanu, tato aminokyselina dělá pro vaše zdraví hodně. Tryptofan je nezbytný pro syntézu serotoninu - hormonu štěstí. Pomůže Vám se velmi rychle zregenerovat i ze spánkové deprivace. 

Máta vodní (Mentha aquatica)

Než existovala zubní pasta, zachránili máta mnoho rande naslepo. Skutečně se dříve používala, jako lék na zápach z úst.

V naší směsi je vodní máta zodpovědná za obzvláště dobré aroma. 

Vodní máta navíc pomáhá při podráždění nosní sliznice.

Tyrosin

Další aminokyselina se zázračným účinkem. Obzvláště vhodný při nedostatku spánku tyrosin, zlepšuje paměť a reakční schopnosti. Zvyšuje také naši koncentraci. Zní to jako docela dobrý spolujezdec na dálnicích.

Taurin

Taurin se nenachází pouze v energetických nápojích, je také důležitou složkou mateřského mléka, nebo stravy astronautů.
A co je dobré pro miminka a vesmírné dobrodruhy, je dobré i pro Vás. Koneckonců, všichni
chceme být stejně energičtí, jako většina dětí.

Theanin e

Theanin a kofein jsou pekelné duo. Něco jako Laurel a Hardy nebo Bud Spencer a Terence Hill. Zatímco kofein zasáhne okamžitě, účinky theaninu jsou opožděné a zabrání tomu, abyste zažili ten známý pokles energie, když kofein vyprchá. Theanin je aminokyselina, která se nachází v zeleném čaji. Vyrovnává nepříjemné účinky kofeinu, jako je bušení srdce nebo vysoký krevní tlak. Významně zvyšuje vaši schopnost soustředit se.

Kofein

Věděli jste, že kofein, který se vstřebává přes nosní sliznice, působí ještě rychleji?

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: