Clipper Mandalas 3

Kód: 371/ZAP
Neohodnoceno
Značka: Clipper
30 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Zapalovač značky Clipper série Mandalas 3 - set

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapalovač CLIPPER série Mandalas 3 je skvělou volbou pro všechny, kteří si cení krásy a mystičnosti mandal. Tento Clipper v designu barevných kruhových útvarů přináší jedinečné a esteticky příjemné motivy, které vás okouzlí svou symetrií a harmonií.

Série Mandalas 3 se zaměřuje na barevné mandaly ve svých různých variacích. Můžete očekávat kombinace různých odstínů a vzorů, které vytváří poutavý a vizuálně atraktivní design. Mandaly jsou známé pro svou symboliku a význam, který se váže k duševní rovnováze, meditaci a duchovnímu růstu. S zapalovačem CLIPPER série Mandalas 3 si můžete připomenout tuto krásnou a inspirativní filozofii i ve svém každodenním životě.

Clipper zapalovače jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí. Můžete zapalovač jednoduše naplnit novým plynem a znovu používat, což je nejen ekonomické, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Zapalovač CLIPPER série Mandalas 3 je skvělou volbou pro všechny, kteří se chtějí inspirovat a naladit na pozitivní a harmonickou vlnu. Tento zapalovač nejenže přináší stylový design, ale také symbolizuje hlubší význam a filozofii mandal. Buďte součástí Mandalas 3 a prožívejte každý den s duchovní rovnováhou a harmonií.

Přeneste se do světa barevných kruhových útvarů a inspirace se zapalovačem CLIPPER série Mandalas 3. Užijte si nejen krásu designu, ale také spolehlivou funkčnost, která vám bude sloužit dlouhé hodiny. Obklopte se symetrií, barevností a mystériem mandal a prožívejte své chvíle s klidem a radostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapalovače
Záruka: 2 roky
Číslo ze série: 1,2,3,4
Materiál: Plast / Kov
Možnost doplnění: Ano
Série: Mandalas 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: