Fenix Mini Vaporizér

Kód: 3388
Akce
Neohodnoceno
1 900 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Fenix mini je nejmenší vaporizér z naší kolekce. Je vhodný pro suché byliny, extrakty a kapaliny, je dokonalý na cesty a pro zahřívání používá konvekční technologii. Vzhledem ke své velikosti je to jeden z nejvíce diskrétních přenosných vaporizérů na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fenix Mini

Díky pokročilému zahřívacímu systému poskytuje Fenix hladké a chutné páry, které se tvoří bez hoření. Konvekční topná komora zajišťuje rovnoměrnější distribuci tepla uvnitř bylinného materiálu. To znamená, že Fenix je 100% zahříván vzduchem. Pokud jde o konvekci (na rozdíl od kondukce), ohřev vzduchu se provádí před topnou komorou a ne s její pomocí. Vaporizér s konvekčním topným systémem se vyznačuje tím, že u něj neexistuje žádný odpor v tahu sloužící k regulaci přívodu vzduchu. Komora má stovky malých děr, které v důsledku toho přitahují horký vzduch, což zajišťuje, že bylina je zahřívána správně s nulovým hořením a nejlepší chutí. Integrovaný inteligentní senzor chrání byliny před spálením. Horký vzduch je nasáván pouze přes bylinky v komoře, cesta páry je zcela izolovaná, což je klíč, díky kterému uživatelé vdechují příjemné chladné páry.

Fenix se může pochlubit výkonnou vestavěnou baterií (Lithiová baterie LG třídy A. Průměrně to trvá přibližně 45 minut. Je integrovaná a uživatelem nevyměnitelná. Nabíjí se prostřednictvím micro-USB.
Bezpečnostní ochrana chrání zařízení před přebíjením a přehřátím spolu s ochranou proti zkratu, ochranou proti přetížení a ochranou před chybami senzoru.

-lithium-ion LG | 1600 mAh
-nabíjení prostřednictvím USB nabíječky

Náustek:
Vyjímatelný náustek se snadno používá a čistí. Je vyroben z odolných materiálů a je nerozbitný. Velké sítko se stará o efektivní filtraci, lze jej snadno čistit. V primárním balíčku dostanete jeden navíc.
Bylinky a extrakty
Fenix je vybaven speciální komorou z křemenného skla - vyrobenou pro vaporizování extraktů / olejů / vosků. To vám umožní vychutnat si své oblíbené suché bylinky i výtažky v jednom přístroji.

Fenix Mini se snadno používá. K provozu stačí 3 tlačítka, jedno pro napájení, další dvě pro nastavení teploty, která může být od 160 °C do 210 °C. Po dosažení požadované teploty se LED v náustku rozsvítí zeleně, když se zařízení zahřívá, je červený.
Fenix se zahřeje prakticky okamžitě, pod 40 sekund.

V balení obdržíte:
Vaporizér Fenix Mini
Náustek
Čisticí kartáček
Nástroj pro plnění
Nádržku z křemenného skla
Nabíjecí USB kabel
Sítko a silikonový kroužek
Návod

Rozdíly mezi:
Hořením | Kondukcí | Konvekcí


Hoření:
Levnější zařízení pro bylinky jsou často popisovánataké jako vporizéry. Využívají ale spirálu nebo vlákno, které spaluje materiál. To může mít nepříznivý vliv na zdraví. Jsou mnohem levnější než skutečné bylinné vaporizéry.

Kondukce:
Byliny nebo výtažky se zahřívají v komoře, která je obvykle vyrobena z kovu, keramiky nebo křemenného skla. Protože se komora zahřívá pouze na boku a na dně, materiál ve středu se zcela neodpaří a vyžaduje tak časté míchání. Komora je neustále zahřívána, takže ztrácíte určitou účinnost, protože se účinné látky odpařují i mezi jednotlivými tahy.

FENIX využívá:
Konvekce

4. generace: Technologie Fenix. V komoře jsou stovky malých děr, kterými proudí horký vzduch, díky čemužje dosaženo rovnoměrnější distribuce tepla v bylinném materiálu. Proto poskytuje konzistentní, efektivní, chutnou páru s minimem potřebného míchání. Horký vzduch je primárně nasáván pouze komorou, když potahujete, takže ztráta účinnosti je mezi jednotlivými tahy minimální.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: