AirVape Xs GO vaporizér

Kód: 3385
Neohodnoceno
1 479 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

AirVape Xs GO představují úspěšného nástupce modelu AirVape X, který přichází se zcela novým, zmenšeným a elegantnějším designem (2,5 x 10 cm – 53 g). Díky upravené velikosti je možné vaporizér schovat, ve vší diskrétnosti, do vaší dlaně, pokud tedy potřebujete vaporizovat bez povšimnutí. AirVape Xs GO má vbudovanou 1200 mAh baterii, která podporuje tzv. pass-through technologii, což znamená, že můžete vaporizér používat během nabíjení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ak jako předchozí verze, i AirVape Xs GO využívá kombinaci konvekční a kondukční technologie pro zajištění co nejkvalitnějšího systému zahřívání. Uvnitř najdete perfektně padnoucí komoru oválného tvaru, která je vybavena spodním zahříváním. Díky tomu je možné aktivně získávat výtažek z bylinných ingrediencí a převést je na hustý a hladký kouř plný příchutě. Xs GO je skvělý sólo vaporizér pro uživatele, kteří za dobrou cenu chtějí také kvalitní výkon a vysokou úroveň diskrétnosti.

Design
Exteriér modelu AirVabe Xs GO je úzký, obohacený o ergonomické uchopení, vyrobený z vysoce odolného ABS plastu, který vzdoruje vysokým teplotám a umožňuje tak zařízení pohodlně používat. Pro spuštění je nutné nastavit požadovanou úroveň teploty. To je možné udělat jediným tlačítkem jeho volba se zobrazí na LED displeji (s 5ri úrovněmi světla) – je tedy možné zařízení rychle a jednoduše nastavit na požadovanou teplotu.

Na vrchní straně komory je magneticky umístěn náustek, který je jednoduše odstranitelný pro potřebu doplnění nebo čištění. Ve spodní části je umístěna oválná komora, která je navržena tak, aby její horké stěny přicházely do přímého kontaktu se suchými bylinami a vytvářely tak kompletní extrakci i zahřívání.  

Co do stránky designu, je model AirVape Xs GO minimalistický, jednoduše použitelný a extrémně diskrétní. Kompaktnost tohoto designu znamená, že jej můžete mít kdykoliv u sebe. Díky inovativnímu systému zahřívání si navíc budete moci užít suchých bylin doma i venku.  

Hybridní zahřívání
Jako jeho starší bratr, také AirVape Xs GO je vybaven hybridním konvekčním a kondukčním zahřívacím systémem. Oválná keramická spalovna zahřívá byliny přímou cestou, zatímco komora ve spodní části se naplňuje horkým vzduchem a rovnoměrně zahřívá misku. Spalovna je inertní vůči chemickým reakcím a vysokým teplotám, čímž je zamezena možnost hoření.

Keramická spalovna navíc napomáhá vyrovnávat sílu kondukce, zatímco je komora naplněna teplým vzduchem, tím je zajištěno balancované zahřívání misky. Díky dvojímu filtrování je kouř hladký a jemný, bez jakýchkoliv uvolněných částic, bez ohledu na to, jak rychle vdechujete.

Baterie
AirVape Xs GO je vybaveno 1200 mAh baterií, která zahřeje zařízení k první teplotě do 20 vteřin. K úplnému nabití baterie je nutné ji nechat nabíjet po dobu zhruba 45 minut – což je stále mnohem rychlejší, než u jiných vaporizérů! Díky pass-through technologii můžete baterii nabíjet, a přitom Xs GO stále používat, nemusíte se proto obávat přerušení vašeho vaporizování kvůli nízkém stavu baterie.

AirVape Xs GO je nabíjeno využití mikro USB, nabíjet proto můžete kdekoliv, kde je přístup k USB vstupu, jako je například u většiny moderních zásuvek nebo počítačů.  

Jednoduché použití
AirVape Xs GO je jednoduché jak pro začátečníky, tak experty, a to zejména díky ovládání jediným tlačítkem. To je používáno jak k zapnutí zařízení, tak k výběru z pěti teplotních nastavení (180, 190, 200, 207 a 215 °C). Rychlé zahřání zařízení do 20 vteřin znamená, že můžete začít vaporizovat prakticky okamžitě. Díky škrabce umístěné na zadní straně zařízení máte navíc vždy po ruce nástroj na promíchání vložených bylin, díky tomu nepřijde žádná vniveč.

Pro naplnění AirVape Xs GO vaší oblíbenou bylinou stačí jednoduše odstranit magnetický náustek, díky čemuž získáte přístup ke komoře. Výrobce doporučuje jemnější směs a neplnění v menším, než je maximální objem. Díky tomu vložený náustek nebude náplň příliš zatlačovat.

Záruka
AirVape Xs GO je dodáváno 3letou zárukou poskytovanou společností Canatura a dále s limitovanou doživotní zárukou od výrobce.

 

Parametry

 •     1200 mAh baterie
 •     Zahřátí během 20 vteřin
 •     5 teplotních úrovní – od 180 °C do 215 °C
 •     Automatický režim vypínání
 •     Tlačítko pro jednoduché ovládání teploty ↑↓
 •     Mikro USB Nabíjení
 •     Pass-through technologie (používání během nabíjení)
 •     Oválná keramická komora spalování
 •     EZ AirPath (částečně izolovaná)
 •     Ergonomický design s jednoduchým uchopením
 •     Vbudovaná škrabka

Doplňky (součástí produktu)

 •     USB kabel
 •     Čistící nástroj
 •     Balící nástroj
 •     Náhradní síťka filtru

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce AirVape
Velikost (délka x šířka x výška) 2,5 x 10 cm
Hmotnost vaporizéru 57 g
Styl Onyx Black
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Kombinace kondukce a konvekce
Způsob přesouvání páry Přímý
Země výroby Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: