Crafty +, kapesní vaporizér Volcano

Kód: 99
Akce
Neohodnoceno
7 999 Kč –10 %
crafty plus
7 999 Kč –10 % 7 149 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Moderní a spolehlivý vaporizér Crafty. Snadná obsluha pomocí jednoho tlačítka a aplikace v smartphonu. Nejmenší a nejlehčí kapesní vaporizér od výrobců Volcano. O 20% větší kapacita baterie!

 

Nejmenší, nejlehčí a nejmodernější přístroj z dílny Storz&Bickel, výrobců legendárních Volcano. Kapesní vaporizér Crafty váží pouze 135 gramů, jeho rozměry 11x5,7x3,3 cm nepřesahují velikost běžného telefonu. Spouští se jediným máčknutím tlačítka. Ihned poté se začíná automaticky zahřívat na přednastavenou teplotu 180 stupňů.

Dvojité máčknutí aktivuje zvýšenou teplotu 195 °C. Jakmile přístroj dosáhne požadované teploty, dvakrát krátce zavibruje a LED světlo se zbarví na zeleno.

Nová verze Crafty s o 20% silnější baterií!

Základní i zvýšenou teplotu vaporizace si můžete libovolně nastavit podle svých zkušenosti a preferencí. Vaporizér Crafty totiž ovládáte pomocí aplikace na vašem chytrém telefonu.

Aplikaci k ovládání vaporizéru Crafty najdete na Apple App Store nebo Google Play Store, kde si ji můžete zdarma stáhnout. Stačí naskenovat iPhonem QR kód svého vapíku a budete nasměrováni na App Store.

Balení vaporizéru Crafty obsahuje kromě přístroje také USB nabíječku, nádobku na vaporizaci tekutin, 3x náhradní sítka, kartáček na čištění, značkovou plastovou drtičku, pěchovadlo, těsnící kroužky, manuál.

Smart phone není součástí výrobku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky vylepšené technologii a mimořádně působivému výkonu je vaporizér Crafty + V2 stejně vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele. Je navržen tak, aby se vešel do kapsy, snadno se ovládá a vždy produkuje chutnou, chladnou páru. Crafty + V2 je asi o polovinu menší než jeho větší bratr Mighty, a je vynikající volbou pro ty, kteří hledají vaporizér, který je menší a diskrétnější - aniž by byla ohrožena kvalita par.

Vlastnosti produktu

 • Nový a vylepšený Crafty
 • Působivý výkon
 • Vysokokapacitní baterie
 • Kapesní velikost
 • Zahřeje se za 60 sekund
 • Lze použít na byliny, oleje a koncentráty
 • Snadné čištění
 • Automatické vypnutí

Příslušenství (je součástí balení)

 • USB kabel
 • 3x těsnící kroužek, malý
 • 3x normální sítko, malé
 • 3x hrubé sítko, malé
 • 2x podložka pro tekutiny, malá
 • Dávkovací kapsle

Co je nového?

Storz&Bickel vyrobil původní vaporizér Crafty v roce 2014 a od té doby byl několikrát vylepšen, ale na konci roku 2019 se dočkal velkého upgradu a nového jména - Crafty+.

Nejvýznamnějším vylepšením je baterie, která nyní vydrží déle, nabíjí se rychleji a zkracuje dobu zahřívání na pouhých 60 sekund. Nyní můžete využívat také tří předem nastavených teplot namísto pouhých dvou jako dřív.

Zmenšila se také velikost díky nové obvodové desce a vnější plášť dostal facelift, díky čemuž je ještě diskrétnější. Nakonec také dostanete ještě jeden rok záruky, namísto 2 až 3 roky, pokud se rozhodnete zaregistrovat svůj Crafty+ u Storz&Bickel.

Působivá výdrž baterie

Crafty+ umožňuje až 90 minut nepřetržité produkce páry na plné nabití, což je překvapivě dlouhé vzhledem k jeho malým rozměrům. Užitečný vibrační mechanismus vás okamžitě upozorní na téměř vybitou baterii, a poskytne vám dostatek času na její nabití a pokračování v relaci.

Univerzálnost

Na rozdíl od většiny přenosných vaporizérů můžete s Crafty+ vaporizovat nejen bylinky, ale díky dodávané podložce pro kapaliny z nerezové oceli také oleje a koncentráty. Protože si můžete vybrat jakoukoli teplotu mezi 40 a 210 °C, můžete zvolit optimální úroveň tepla a získat husté, chutné páry bez ohledu na to, co se rozhodnete vaporizovat.

Bluetooth aplikace

Aplikace doplňující Crafty+ byla speciálně navržena tak, aby vylepšila celý váš zážitek z vapování. Je k dispozici pro iPhone i Android a umožňuje vám ovládat teplotu, jas LED displeje a také vám dává možnost deaktivovat vibrační funkci, pokud si to budete přát.

Můžete si také uložit své oblíbené nastavení teploty pro budoucí relace, protože aplikace umožňuje plnou kontrolu bez nutnosti dotýkat se zařízení samotného. Pokud vám používání aplikace nevyhovuje, nemusíte se obávat, protože její použití je zcela dobrovolné a přístroj můžete snadno ovládat jednoduše pomocí vestavěných tlačítek - výběr je zcela na vás!

Poznámka: Od 17. listopadu 2019 společnost Apple omezila aplikace pro vapování v AppStore, takže pokud nemáte staženou kopii aplikace Storz&Bickel z dřívějška, nebudete moci svůj Crafty+ přes iPhone ovládat.

Silný výkon

Crafty+ využívá konvekční i kondukční zahřívání, protože je vybaven vestavěným patentovaným výměníkem tepla, který zaručuje pokaždé prvotřídní výkon. Dokáže během celé relace zajistit stabilní teplotu, což znamená, že budete mít hustou, chutnou a hladkou páru bez ohledu na to, jak rychle se nadechnete.

Snadné čištění

Mnoho vaporizérů vyžaduje neuvěřitelně složitý postup pro účely demontáže a čištění, ale vporizér Crafty+ byl speciálně navržen s ohledem na jednoduchost obsluhy. Nejenže jsou všechny komponenty vyrobeny z materiálů nejvyšší možné kvality, ale také se snadno a bez poškození rozebírají. Tento inteligentní design umožňuje snadno vyčistit vaporizér tak, aby byla zajištěna maximální hygiena a dlouhá životnost, aniž by došlo k plýtvání časem, který místo toho můžete využít pro vapování!

Záruka

Vaporizér CRAFTY+ je dodáván s dvouletou zárukou výrobce plus další rok, pokud je zařízení registrováno u společnosti Storz&Bickel, záruka je omezena na běžné používání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: